I have to be healthy!

     Konečne je mi lepšie a všetko smeruje k lepšej ceste. Inak musím sa pochváliť, moja drahá Ajka sa stala súčasťou výhry 2 lístkov na *Fashion TV Party* v Košiciach! A keďže je to dobrá duša a hlavne moja spriaznená, som tá vyvolená na druhú vstupenku! Už len vyzdravieť do piatku [budúci týždeň] a som na vytúženej akcii tohto roku!
     Takže ešte jedna správa, blíži sa 24. september, deň, kedy sa dozviem, či som postúpila do druhého výberového kola v uchádzaní sa o miesto Projektovej Manažérky. Prosím, silno na mňa myslite a nech sú hviezdy naklonené na moju stranu ♥.
     PS. : Na fotkách je moje nové *ELLE* a peračník, ktorý som si sama vylepšila.

English : Finally, I feel better and everything is going at better way. By the way I must commend you that Ajka won 2 tickets on *Fashion TV Party* in Košice! Well she is so good and my soul mate, so I will accompany her to a party - on second ticket! Just heal and I will be on wishful action of this year!
    So and second information is that 24th September is comming, a day when I will know if I refet to the second selection round in applying of the post of Project Manager. Please, remember me and let the stars are inclined on my side of happiness ♥.
     PS. : On the photos is my new *ELLE* and my new pencil case which I made by myself.Kejmy.
Photos by : Kejmy.

3 Comments

 1. tú akciu ti závidím, poriadne si to tam užite:)

  ReplyDelete
 2. tak to je super!!poriadne si to tam uži:P

  ReplyDelete
 3. Taky ti moc závidim tu fahion tv party...užij si to a uzdrav se :)
  A little bit of fashion

  ReplyDelete