There was a time I thought.

     Po dlhom čase opäť vytiahla poriadne päty z domu. Bola na nákup školských potrieb s ockom, nenašla svoj vysnený peračník a rozhodla sa, že si spravím podľa vlastného gusta. S výsledkom sa podelím keď bude finish. 
     Inak je sú tieto dni asi prekliate. Zlá správa za strašnejšou. Jednoducho nič sa mi nedarí čas plynie neuveriteľne pomaly. Ale nič to, život ide ďalej aj so zlým obdobím a ja verím, že to dobré sa opäť vráti so všetkým, čo k nemu patrí ♥.

English : After a long time again, I pulled my heels out of my home. I was shopping things to school with my dad. I did not find my dream pen/pencil bag and I decided that I will do my own pencil bag. 
     Otherwise, these day are so damn bad. Bad news for the worse. I just do not doing anything right and time goes increadibly slowly. So do not matter, life goes on with bad news, too. And I believe that good returns once againg with all that belongs to it ♥.♥ black skirt - Vintage
♥ white sockt - Tesco
♥ shoes - Amisu
♥ black belt - Amisu
♥ floral short top - Influence
♥ white watch - Miss Pink
♥ black bag - Vintage
♥ bracelet - [present from Ajka] ♥

Kejmy.
On The Photos : Kejmy.
Photos by : Jaroslav Tatranský.

6 Comments

 1. :) verím, že sa všetko zlepší... tie ponožky sú inak také čarovné, veľmi sa mi to páči :D:)

  ReplyDelete
 2. Ten top je úchvatný, a vůbec celá ta kombinace se mi moc líbí :)

  ReplyDelete
 3. mne to práveže plynie docela rýclo,zlých správ bolo minulý týždeň,ale tento sa zatial celkom darí:)...krásny outfit!!!

  ReplyDelete
 4. snáď bude už len lepšie a lepšie :)

  ReplyDelete
 5. Krásné botky. Moc.

  http://shaki-days.blogspot.com/

  ReplyDelete