Fashion On The Street.

    Ako som spomínala v predchádzajúcom článku, ponúkli mi spoluprácu so stránkou http://modaulice.sk/ . Takže zatiaľ posielam len skúšobné fotografie, či vyhovujú všetkému.
     Tu je výsledok a ak bude všetko tak, ako má byť, začnem chodiť po Prešove, rozdávať vizitky [môžeš vidieť nižšie návrh] a fotiť "reálnu módu reálnych ľudí" ♥.

English : As I mentioned in a previous article, the website  http://modaulice.sk/ offered to me the cooperate. So I am sending only test photos if they satisfiet of all rules.
     Here is the result and if everything will be as it should be, I will start to walk around Prešov, handing out business cards [you can see the proposal below] and taking photos of "the real fashion of real people" ♥.
Kejmy.
On the photos : Kejmy & Ajka [http://curly-news.blogspot.com/].
Photos by : Kejmy.

6 Comments

 1. To je super!! Už se moc těším :-)

  ReplyDelete
 2. paráda!!tak nech sa ti darí:P

  ReplyDelete
 3. TO znie úžasne. Niekedy rozmýšľam že by som tiež len tak vzala foťák do mesta a oslovovala ľudí, len myslím že by mi chýbala guráž. Ale s takouto nejakou vizitkou by to už bolo iné :)

  ReplyDelete
 4. neviem si predstaviť , že by toto niekto robil vo Zvolene ale ako nápad je to úžasne:) https://www.facebook.com/pages/Nika-design-jewellery/163275657055412

  ReplyDelete
 5. tak to gratulujem:)

  ReplyDelete