29 days to christmas...


     Ako je možné, že ten čas tak rýchlo letí? Ešte len pred chvíľou som nastupovala do školy z pocitom, že predo mnou je 3. ročník, posledný voľnejší rok bez zodpovednosti. A už je november. Ani sa nepýtam, ako "dlho" bude trvať, kým otvorím oči a? Vianoce budú za nami... Preto sme sa tohto roku s AJKOU rozhodli, že sa tento rok budeme na ne tešiť a z dôvodu prázdnoty našich peňaženiek budeme darčeky vyrábať. Niečo originálne z našich rúk bude krajšie ako blbosť z obchodu 39 [1,29 eur]. Hľadala som na internete inšpiráciu, s ktorou sa teraz s vami podelím. No nie sú tie kúsky úžasné?

ENGLISH : How is it possible that the time "flies" so fat? Just a moment ago I was going back to school, that befor me is 3th school year, the last year without responsibility. And it is November. I am not asking how long it will it take until I open my eyes? Christmas will be behind us... So me and AJKA decided that we will enjoy to the Christmas and because we do not have much money this year, we will do presents for us self. Something special and original from our hand and it will be more beautiful like something from junk schop. I was searching some inspiration on the internet - here you are some of pretty things I found.

 
PICTURES BY : INTERNET.

4 Comments

  1. tie háčkované náušnice sú krásne :) ... keby som bola šikovná, asi by som to vyriešila rovnako, ale takto idem radšej zarobiť robením ankiet :D

    ReplyDelete
  2. Tie náušnice ! Sú dokonalé :)

    ReplyDelete
  3. ja to tiež nechápem že to tak letí!! :D ale už sa hrozne teším!! :D .. inak akurát som sa vrátila opäť na môj blog dressyourstyle :)

    ReplyDelete