what have i got?


     Vianoce sú už takmer za nami. Verím, že ste si ich užili ako ja a verím, že pre všetkých to nebolo len o tom, čo ste dostali, ale o prežití tých najkrajších chvíľ s tými, ktorých máte najradšej. Ale keďže na blog niečo treba dať a tie darčeky sú predsa len súčasťou Vianoc, tak sa presa len pochválim, pretože aj keď som toho nedostala veľa, sú to najkrajšie darčeky na svete, pretože sú darované zo srdca!
     PS. : Tohto roku mi môj malý-veľký braček daroval snežnú guľu, ktorá je pre mňa splneným snom. /keď sme boli menší, tak som mu jednu darovala aj ja a vtedy veril, že keď ňou zatrasie, splní sa mu prianie/.

ENGLISH : Christmas is almost over. I believe that you enjoyed everything like me and I also believe that it was not only about presents for all, but the survival of the most beautiful moment with someone you like the most. But I should take something on the blog and gifts are part of Christmas I am going to show off mine. I did not get many presents, but they are the most beautiful presetns in the world because they were donated from the heart!
     PS. : This year my small-big brother gave me snow ball which is something amazing for me. /when we were younger I gave him one and in that time he believed that when he shake with it, his wish come true/.

PHOTOS BY : KEJMY.

13 Comments

 1. juu, tak ty si teda sakra poslúchala :)

  ReplyDelete
 2. tie naušnice s marilyn sú kráne

  ReplyDelete
 3. tú tašku máš krásnu, a vlastne všetky tie veci sú skvelé :)

  ReplyDelete
 4. Moc se mi líbí co jsi dostala .

  ReplyDelete
 5. jeeej, krásne darčeky, nádherné :) a dosť ich máš:)

  ReplyDelete
 6. krásne darčeky!
  ale nedokážem pochopiť toto, že presne takú tašku si čekujem už asi pol roka na internete, zháňam aktovku po celých Košiciach a až teraz sa dozviem,že skoro identickú aktovku mojich snov maju v NY:D vďaka že si ukončila moje trápenie! :D :)

  ReplyDelete
 7. ten mobil je úžasný a pouzdro taky :)krásné dárky :O

  ReplyDelete
 8. no ty sa máš :) prekrásne darčeky

  ReplyDelete
 9. fiiiha, krasne darceky si dostala! take originalne!:)

  ReplyDelete
 10. ty knížky bych brala hned! studuješ modelářství a návrhářství oděvů? :)

  ReplyDelete
 11. Ešte nie, zatiaľ som na strednej, na gymnáziu...
  Ale na vysokú chcem ísť študovať módne návrhárstvo, takže sa pomaličky takto pripravujem ;).

  ReplyDelete
 12. Pěkný dárečky :).
  http://my-colorful-kingdom.blogspot.com/

  ReplyDelete