Now they are adults!

     Ešte som nebola na lepšej oslave, ako bola táto! Prepáčte, ale bavila som sa a verím, že takýchto bude ešte naozaj veľa!
     Darčeky, torta, balóny, ľudia... Rozhovory, tance, prípitky a pozvania. Vtipy, úsmevy, flirtovanie a ranný príchod "domov". Spala som u Ajky doma. 
    Takže ak vám tieto fotky nič nevravia, nevadí. Je to len malá ukážka najlepších ľudí na najlepšom mieste v najlepší čas! ♥.

English : I have never been at better birthday party like that was! I am sorry but I had fun and I believe that we will have more parties like this!
   Gifts, a cake, balloons, people... Conversation, dances, toast and invitations for drinks. Jokes, smiles, dallince and early morning coming "home". I was sleeping at Ajkas home.
     So if these photos are telling you nothing, it does not matter. It is only small sample of the best people on the best place at the best time! ♥.

♥ blue dress - Amisu / tights with hearts - Boutique / boots - Vintage / golden watch - New Yorker


Kejmy.
On The Photos : Ajka [http://www.curly-news.blogspot.com/], Lucy, Nataly, Nataly T., Martin M., Matúš G., Lenka H., Kubo H., Richard R., Tomáš T., Filip F., Juro S., Martina K. etc.
Photos by : Valéria Fabríciová.

2 Comments

  1. to je v Mea Culpa? :)

    Pekne fotky :) Ludia su hned krajsi, ked sa usmievaju :)

    ReplyDelete