I played the drums!

     Dnes večer ma ešte čaká stužková mojej krásnej Simonky. To bude asi čerešnička na torte dnešného dňa, pretože mi dnes ocko 1-krát dovolí ísť na aute... Len ja a auto. Dobre, ešte Erika, aby som s kým mala ísť.
     A ten dnešok? Stretla som sa so Samuelom, požičala som mu moje motýliky a dala si s ním horúcu hrušku v kaviarni *Za 7 oknami*. Za odmenu ma vzal do skúšobne a naučil ma základný rytmus na bicích. Za čo mu veľmi ďakujem, pretože som sa už dávno necítila ako malé dievčatko, pre ktorú niekto niečo milé spravil ♥ ♥ ♥.
     PS.: Ak sa nájde nejaký hudobník, ktorý je single, beriem ho! (:D)

English : I am going to graduation prom of my sweet Simonka tonight. It will be a icing on a cake of today because my Dad allow me to drive our car for the firts time... Just me and the car. Ok, Erika is going with me like my fellow.
     And today? I met Samuel, I lent him my bow ties and we had hot pear in *Behind 7 windows* cafe. He took me to a fitting room for a reward and he taught me a basic rhythm of playing the drums. So I thank him a lot because it was long time ago that I was feeling like a little girl for which someone did something nice ♥ ♥ ♥.♥ scarf - Vintage
♥ dress - H&M
♥ tights - Deichmann
♥ shoes - Vintage

Kejmy.
On The Photos : Kejmy.
Photos by : Jaroslav Tatranský, st.

6 Comments

 1. aj ja by som hudobníka brala ;DD
  veľmi pekná si :)

  ReplyDelete
 2. tu bilou mas fajn! :)
  D.

  ReplyDelete
 3. vááu, to je dokonalý :O
  všecko bílý, jen ty vlasy září!!
  vlásky závidím :-)*

  ReplyDelete
 4. Krásny outfit. Fúha tak nejaký single hudobník ? Zatiaľ neviem kto taký, ale keď sa nájde, dám ti vedieť ;) =D !

  ReplyDelete
 5. vypadáš úplně jako panenka. jsi úžasná! :)

  ReplyDelete