lucky in love with muffins!


     Nemám síce rada kávové koláče, no prehovorili ma, aby som upiekla tieto kávovo-smotanové muffiny. Spočiatku sa mi nedarilo. Pravdu povediac, moje koláče nikdy nevyzerajú 3-krát lahodne. No opak je vždy pravdou a sú fakt božské! Veď sami posúďte.
ENGLISH : I do not like cakes with coffee, but they persuaded me to make those coffee-cream muffins. It did not look like it should at the beginning. Honestly my cakes never look very delicious. Well, the opposite is always true and they are more than amazing! Judge for yourself.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


 
PHOTOS BY : KEJMY.

12 Comments

 1. vypadají skvěle! :) já jednou zkoušela muffiny od dr.oetkera z prášku a byly tak tvrdý, že by se s nimi dalo rozbít okno:D ale jinak mě vaření a pečení dost baví! tohle byl prostě nějaký error, který mě odradil od muffinových receptů obecně :D
  Dávám like na gfc (petra lorietta), já na blogu gfc nemám, ale můžeš mi dát like na facebooku, moc to pro mě znamená ;) Předem děkuji! Měj se hezky!

  www.lorietta.cz

  ReplyDelete
 2. Teda vypadají úžasně a určitě i skvěle chutnají!!!: )

  ReplyDelete
 3. vyzerajú dokonale, to je normálne foodporn. :D

  ReplyDelete
 4. nemám rada kávové koláže :D ale tieto vypadaju super :*

  ReplyDelete
 5. mňam to musí chutiť úžasne <3

  ReplyDelete
 6. Hneď by som si jeden dala :)

  http://margifashion.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Teda ale ty muffiny jsou prostě dokonalost! Úplně se mi sbíhají chutě :-)

  ReplyDelete
 8. Krásné. Muffinky to je moje :))

  ReplyDelete