If I'm louder, would you see me?

     Raz som niekomu napísala : "You aren't the less favoured here. People really like you. They don't want to scream it, they just want to see you grow." A preto vám chcem povedať, že ste skvelý! Sami o sebe vo svojej podstate, aj ako čitatelia môjho sveta. Viem, že niekedy píšem s nádychom pesimizmu a irónie, no nikdy sa nezabudnem usmiať, keď uvidím nejaký ten komentár od vás.
     Preto patrí jedno krásne ďakujem všetkým vám tu prítomným, aj neprítomným. Ak vás bude niečo zaujímať, nebojte sa napísať mi. Založila som si ask.fm, kde sa môžte pýtať aj anonymne. A nájsť ma môžte všade tu :

♥ Ask.fm http://ask.fm/Kejmy

______________________________________________________________________________________________________________________


English : Once I wrote someone : "You aren't the less favoured here. People really like you. They don't want to scream it, they just want to see you grow." And because of that I want to tell you that you are great! By yourself inside you and aslo as a follower of my world. I know that sometimes I write with a tought of pesimism and irony but I never forget to smile when I see some of your comments.
     The beautiful thanks belongs to all of present and also absent you because of it. Do not be afraid to write me, if you are interest in something. I made an account at ask.fm where you can ask anonymously. And you also can find me everywhere here :

♥ Ask.fm http://ask.fm/Kejmy

♥ sweatshirt - New Look
♥ top - ELLE
♥ pants - Mango
♥ sneakers - Vans
♥ headband - DIY

Kejmy.
On The Photos : Kejmy.
Photos by : Jaroslav Tatranský, ml.

10 Comments

 1. ojojooooj, Vans(ky), už nech sú aj u mňa doma!

  ReplyDelete
 2. kejmy everywhere :O
  parádna si :)

  ReplyDelete
 3. Krásne fotky veľmi ti to pristane :)

  ReplyDelete
 4. :3 jednoduchý a zároven super outfit!:3

  ReplyDelete
 5. Máš úžasnou mikinu a vlasy! =)

  http://ordinary-silly-things.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Fakt skvelý outfit! Tie Vansky ti závidím :D :)

  ReplyDelete
 7. tú čelenku som videla na jednom blogu a hneď som sa do nej zamilovala, a teraz keď ju už máš spravenú aj ty, musím si ju spraviť aj ja. už sa zas vidím, ako zostane ležať v kúte, lebo ja zas budem neustále riešiť otázky, čo si o o mne pomysli iní a pod. ale just si ju spravím, ej to strašne roztomilé!

  ReplyDelete