and what about the winner?


     Prepáčte za neaktivitu. Celý týždeň je pre mňa trochu hektický. Zajtra ráno už cestujem, dnes je posledný deň doma... Áno, bude mi smutno. Ale veselá vec je, že tých milión vecí, čo si beriem sa zmestili do auta! Cítim sa ako Rory zo seriálu "ŽENY Z RODU GILMOROVCOV", keď ju Lorelai viezla na univerzitu s veľkým matracom. Cez víkend sa vám určite ozvem! Dnes "len" víťaz a ním je...? DENI HARTMANNOVÁ! Gratulujem!

ENGLISH : I am so sorry for inactivity. The whole week is a little hetcic for me. I am travelling tomorrow morning, today is my last day home... Yes, I will miss it. But the cheerful thing on it is that those million thing I have, have fit inside our car! I feel like Rory form serial "GILMORE GIRLS" when Lorelai arrived her to university with a big mattress. I will write you during the weekend! Today "just" the winner and him/her is...? DENI HARTMANNOVÁ! Congratulations!

 
PICTURES BY : KEJMY.

6 Comments

 1. Jsem hrozně ráda, že jsem vyhrála!!
  Moc děkuju, hned ti jdu odepsat na mail:)

  ReplyDelete
 2. Úplně chápu, kdybych se balila na takovou dobu, museli by mě odstěhovat i s barákem :D Ale určitě to bude bezva, takž to za malé nervy se stěhováním stojí :)

  ReplyDelete
 3. Loving this look,Absolutely gorgeous you are!!!here is my loved blog,i think maybe you are love too:

  Wholesale Fairy Tale Costume
  Wholesale Queen Costumes

  Keep in touch,best wish for you.

  ReplyDelete