it's such a funny thing how nothing's funny when it's you.


     Niekto by si mohol povedať, že tričko ako tričko... Hm, ak sa pohybujeme vo svete módy, nie je každý kúsok ako iný. A to sa týka aj tričiek! Ja osobne milujem tie s veľkými a šialenými nápismi, či s krásnou potlačou ako je napríklad triko s Marilyn, čo bolo asi moje najdrahšie tričko, ktoré som si kedy kúpila... Dnes je to však o tričku s nápisom "I GOT A DIG BICK. YOU READ THAT WRONG", ktoré som dostala od TRIKATOR.CZ. Musím uznať, že tričko je skvelej kvality a mám chuť v ňom aj spať, pretože 100% bavlna je naozaj príjemná na nosenie! Český e-shop je fakt úžasný, na výber majú širokú škálu vtipných tričiek. A nemusíte sa báť, dodanie na Slovensko je naozaj rýchle, prišlo mi do 4 dní! A spolu s ním som dostala aj krásne nálepky, ktoré ste mohli vidieť v poslednom NEW IN poste. Lepšie tričko za takú dobrú cenu len málokde nájdete!
     PS. : GIVEAWAY!

ENGLISH : Someone should tell that some t-shit is like another one... Ehm, there is not one piece of clothing like another in fashion world. And that includes also t-shirts! I personally love those with big and crazy signs or with beautiful prinding as my t-shirt with Marilyn which was the most expensive one which I have ever bought... But today is about my new one with sign "I GOT A DIG BICK. YOU READ THAT WRONG.", which I got from TRIKATOR.CZ. I have to say that t-shirt is a great quality and I want to sleep in it, because 100% cotton is really pleasant to wear! The Czech e-shop is amazing one, they have a lot of really funny t-shirts. I do not know if they send their stuff to foreign countries, but I just know that delivery to Slovak Republic is so fast! And with the t-shirt I got a beautiful stickers which you had could seen in the last NEW IN. You rarely find a better t-shirt for such a good price!
     PS. : GIVEAWAY!

HAT - H&M / T-SHIRT - TRIKATOR.CZ / BLAZER - DOROTHY PERKINS / BRACELET - DIY / PANTS - MANGO / SHOES - SOME VIETNAMESE STORE

 
ON THE PHOTOS : KEJMY.
PHOTOS BY : JAROSLAV TATRANSKÝ, st.

19 Comments

 1. Haha, to triko je fakt vtipné. :D

  ReplyDelete
 2. aj ja mám tričko s Marilyn :3
  to sako je super:3

  ReplyDelete
 3. Outfit vypadá skvěle :-)
  thevoguebyme.blogspot.cz

  ReplyDelete
 4. veľmi sa mi páči to tvoje sako :)
  a tričko nápis je super! :D inak v texte máš "dick bick", nie "dig bick" :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. hej no, ono to pletie, ale vďak, opravím :).

   Delete
 5. krásna pristane ti ja mam najradšej take širšie trička ale nemam nič proti ani k týmto:)

  ReplyDelete
 6. Ach bože, jsi úžasná!:) Máš nádherný styl:) Strašně moc ti to sluší!:)

  ReplyDelete
 7. to tričko je fakt dobré! :)

  ReplyDelete
 8. Skvělý tričko a ta buřinečkaa <3

  Dreamer Clara^^
  http://dreamersuniverse.blogspot.com/

  ReplyDelete
 9. šíleně moc ti to sluší, to sako je výbornýý1

  ReplyDelete
 10. zábavné tričko :)

  ReplyDelete
 11. Ách! Tenhle outfit je k nezaplacení.D!

  ReplyDelete
 12. Kejmy, tak tento post ma fakt dostal :D + si k tomu predstav prvotné "zaostrovanie" :D


  BSUpdate

  ReplyDelete