don't you worry about, people hanging around, they ain't bringing us down...


     Opäť mi neide internet... Teraz to však nie je v mojom počítači, ale v tom, že som si zabudla doma sieťový kábel. Áno, som späť v Liberci. Šla som do práce... Je neskoro večer, ja sedím vo vestibule, snažím sa chytať školský vzdialený prístup a vyhnúť sa pohľadu skupinke (asi) tureckých mužov chodiacich hore-dole po budove. Scary. Inak, dnes oslavujem meniny... Juhú, 10 hodinovka v práci, keď zažijete výpredaje. Ako, ak ste niekedy stáli na nový tovar o 8:55 ráno pred sekáčom len aby ste ulovili tie najlepšie kúsky, tak podobne vyzerajú výpredaje v NEXT-e! Aspoň som si odložila plátenú tašku 'MY OTHER BAGS ARE DESIGNER', po ktorej som pokukovala už na narodeniny, no nechala som to na šťastie v zľavách a podarilo sa. Uchmatla som si posledný kúsok! Tiež som vystihla zľavy v RESERVED a H&M, kde kúpila ďalšie kúsky z môjho posledného WISHLIST-u. Ale myslím, že vás skôr zaujíma kto je víťazom giveaway. Rozhodla som sa pre dvoch víťazov. Magická ruka RANDOM-u vybrala čísla 1 a 11, čo sú dominika.lukasova@centrum.czm.furmankova@gmail.com! Gratulujem. Už len malý dodatok k dezertu - stačí dobrá CARTE D'OR kokosová zmrzlina, lyžička MALIBU, dobré čerstvé ovocie podľa chuti, trochu šľahačky a nieco malé na ozdobu! Ako fakt mňamka!


ENGLISH : I am without the internet again... This time it is not in my computer, but in that I forgot my power cord at home. Yes, I am back in Liberec. I went to the work... It is late in the evening, I am sitting in the vestibule, I am trying to 'catch' the school remote access and avoid the looking of the group of (maybe) Turkish men walking up and down by the building. Scary. Otherwise, I am celebrating my name-day today... Hooray, 10 hours in work where you see the sales. Like, if you ever stayed the the line for the new stuff at 8:55 AM in front of the secondhand just because to snag the best pieces of clothes, so the sales look like that in NEXT! I hid the canvas bag 'MY OTHER BAGS ARE DESIGNER' at least, which I have planned to buy for my birthday, but I wanted to leave it to the luck in sales and it worked. I grabed the last piece! I also caught the sales in RESERVED and H&M, where I bought other stuff from my WISHLIST. But I thing that you are more interested in the winner of my giveaway. I decided to choose two winners. The magic hand of RANDOM chose the number 1 and 11, what are dominika.lukasova@centrum.cz and m.furmankova@gmail.com! Congratulations. Just the small supplement to the desert - just buy a good CARTE D'OR coconut ice cream, a spoon of MALIBU, good fresh fruit of your taste, a little cream and something small for decoration! It is so yummy!


 
PHOTOS BY : KEJMY.

10 Comments

 1. oneskorene všettko najlepšie k meninám a víťazkám gratulujem :)

  ReplyDelete
 2. Gratulujem víťazkám a Tebe prajem všetko naj k meninám! :-)
  The city of fashion

  ReplyDelete
 3. Baby gratulujem..
  PS: Kejmy, nedali by sa prosím dať väčšie písmená? Dosť ťažko sa tieto malé mravčeky čítajú a nechce sa mi zakaždým zväčšovať stránku v prehliadači. Vďaka :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. určite! keď budem na notebooku, zväčším ho, aj tak rozmýšlam nad menšou úpravov dizajnu :).

   Delete
 4. Gratulujem víťazkám a prajem všetko naj :)

  ReplyDelete
 5. Mňam ! Vyzerá to byť super !

  ReplyDelete
 6. všetko naj k meninám :) a ten pohár omnomnom :))

  ReplyDelete
 7. Ten vypada opravdu lahodne :))) Jinak dodatecne vsechno nej k neminam :)))))

  ReplyDelete
 8. Gratulujem babám a tebe síce oneskorene, ale o to vrúcnejšie všetko najlepšie! :-) :-*

  ReplyDelete