#30 DAY OF CHRISTMAS '14 - diy christmas phone case.


     Krásny mrazivý pondelok všetkým prajem. Je pravda, že nie je až taký krásny, pretože ma celý deň bolela hlava a musela som nejak fláknuť 'bižuteriálnu tvorbu' a ísť si ľahnúť. Aj preto je článok pridaný tak nejak... Neskoro. Ale verím, že to nevadí. A čo pekné tu mám pre vás dnes? Keď som zbadala tú nádhernú červenú látku vo FLEX-TEX-e v Prahe, no nemohla som ju tam len tak nechať! Obal na telefón nebude jedinou diy vecou. Je pravda, že som vzala len 10 centimetrov, pretože bola drahá a musela som brať látky na semestrálnu prácu. Keď už vravíme o nej, dnes som bola vypaľovať laserom! Určite to tu uvidíte, ale spravila som jednu skúšku materiálu, ktorá nečakane vyšla presne tak, ako som chcela! Len musím trošku pozmeniť návrh a mám hotovú aspoň jednu vec!

     PS. : Inak, dnes je prvého a ja vám prajem krásny začiatok decembra!


ENGLISH : I wish a beautiful frosty Monday to all of you. It is true that it is not that beauty as it should be, because I have a headache the whole day and I had to skip the subject called 'the creation of costume jewelry' and I had to go to bed. It is why I am adding the article a little... Late. But I belive that you do not nimd. And what I have prepared for you today? When I saw that beautiful red material in FLEX-TEX in Prague, I just could not leave it there! The phone case will not be the only one diy thing I will create. It is true that I bought 10 centimeters because it was too expencive and I had to buy the material for my student work. When we are talking about it, I was trying to sear with tha laser today! You will certainly see the result, but I just made one test of material which somehow came out just I imagined it! I just need to change a little the design and I will have at least the one thing!

     PS. : Otherwise, today is the first and I whish you a beautiful beginning of December!PHOTOS BY : KEJMY.

7 Comments

 1. Ten obal vypada moc pekne,jsi sikovna :)

  ReplyDelete
 2. Fú dnes je hrozný pondelok, upršaný ble ://

  Ale tento obal je mega!

  ReplyDelete
 3. krasne a pritom original :)

  ReplyDelete
 4. Skvělý nápad, moc krásný :)

  ReplyDelete
 5. Krásny obal !! :))
  Pozývam na moju Vianočnú GIVEAWAY - množstvo produktov, čím viac Vás bude, tým viac toho vyhráte! :)

  ReplyDelete
 6. Ta látka je krásna, mimochodom na tento čas ako stvorená! Si šikovná, ale o tom som nepochybovala. :)

  Vladies

  ReplyDelete
 7. Oh the case is so cute!! I may try that too!! I also love your headphones! I want a pair of headphones so badly! Have a nice day!
  Aresmar || Fashion, Beauty, Lifestyle Blog

  ReplyDelete