for so long we're so strong, we shine until we fade... diy remake #11.


     Bolí to... Bolí to, keď má človek zlomené srdce. Vtedy kráča ulicou. Nocou prázdnou. Žiara pouličných lámp, lúč mesačného svetla naberá na intenzite. Díva sa naň. Smutnými očami a začne plakať. Na tvári cíti kvapky teplého dažďa a kráča ďalej. Ďalej... Nevedno kam. Však kráčať je to jediné, čo nemej tvári ostáva... Sme obkolesení všetkými tými klamstvami a ľuďmi, čo vravia veľa. Majú ten pohľad. Ten pohľad, keď vedia, že to čo vidia, môže byť posledná vec, ktorú vidia.

     Trochu melanchólie, trochu expresívneho vyjadrenia mojej duše... Však túto nerovnováhu vyrovnáva malé rozkošné DIY 'psaníčko', ktoré som vytvorila z obalu na manikúru, ktorú som raz dostala od brata na Vianoce. Neviem, či sa doň niečo zmestí, ale zamilovala som si ho! Inak, bola som nominovaná na BLOGER ROKA 2014, za čo veľmi pekne ďakujem! Ak ma máte chuť podporiť hlasom, stačí kliknúť SEM.

     To všetko je zavŕšené PIESŇOU.


ENGLISH : It hurts... It hurts when you have a broken heart. Just then you walk by the street. By the empty night. The shine of the street lamps, the beam of light gathers on intesity. It looks on you. With its sad eyes and it starts to kry. You feel the warm drops on your face and you walk further. Further... You do not know where. But keep walking is the only thing what you have left... We are surrounded by all of these lies and by people who talk too much. They have that kind of look. That kind of look when they know that what they see could be the last thing they see.

     A little bit of melancholy, a little bit of expressive expression of my soul... But a small adorable DIY clutch is offseting this imbalance. I made it from the manicure cover which I had gotten once from my brother for Chrostmas. I do not know if something will fit into it, but I fall in love with it! Otherwise, I was nominated for BLOGGER OF THE YEAR 2014, so I want to thank to all of you! If you would like to support me with yout vote, just click HERE and "like" it.

    And everything is completed by a SONG.


       
PHOTOS BY : KEJMY.

8 Comments

 1. Kejmy !! Ty si moja obľúbená !! :)
  wááu tento príspevok si zase vychytala !! :)
  Krásne :))

  SSleek

  ReplyDelete
 2. Tak to psaníčko je super, zbožňujem tvoju kreatívnu dušu :)

  Blonďavá Potvora

  ReplyDelete
 3. Jeeee, to je moc moc hezky :))))) Moc se ti to povedlo :))))

  ReplyDelete
 4. Tak to se ti povedlo! Proužky já fakt můžu, nádhera :)

  ReplyDelete
 5. Juj ja tak milujem tieto tvoje DIY a ako dokážeš z ničoho spraviť niečo krásne <3
  http://fashionworldbyterez.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 6. to se ti opravdu povedlo. jsi tak šikovná! *-*

  ReplyDelete
 7. je to nádherné, si veľmi šikovná a kreatívna! :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  ReplyDelete
 8. Ja dnes chválim text (keď všetci ostatní pochválili tvoju šikovnosť). Precítené.


  Patrik
  http://www.madebyboy.com

  ReplyDelete