#30 DAYS OF CHRISTMAS '15 - another christmas gift tip... for couples!

     Dnes som tu zas a znova! Dni pomaly plynú a ja si nestíham uvedomovať, že Vianoce začínajú už za pár hodín... Vianočný duch sa zo mňa nejakým veľmi zvláštnym zázrakom vytratil. Je to divné a to vám potvrdí aj moja najlepšia kamarátka ANDREA, ktorá ma pozná ako vlastné ponožky! Je deň pre tým osudným, ja sa snažím naladiť do atmosféry... Nestihla som piecť, nestihla som pobaliť darčeky... Dnes som šla ešte nakupovať posledné drobnôstky, ktoré si niekto zajtra rozbalí pod stromčekom. Sú to vecičky na poslednú chvíľu, ale taký je môj život - ži, kým môžeš a nakupuj, kým sa dá! Čo sa týka darčekov na poslednú chvíľu a všeobecne nakupovania, stretla som sa ľuďmi, veľa ľuďmi, ktorí nakupovali svoje darčeky tieto dni a to cez internet. Dnes tu mám pre vás naozaj skvelý typ na eshop, ktorého dodanie je naozaj neskutočne rýchle a ak ste zabudli na svoju polovičku, či hocikoho z vašich blízkych, hodinky sú tým najdokonalejším darčekom, ktorý môžte niekomu podarovať. Praktické a pri tom krásne. Internetový hodinkový obchod TIMESTORE má naozaj široký výber rôznych dámskych a pánskych hodiniek a značiek, na ktoré len pomyslite. Tento článok som sa rozhodla venovať ideám na darček pre páry, ktoré si radi kupujú vecičky, ktoré im ladia - svetre, tričká, ponožky... Tentoraz sú to DÁMSKE a PÁNSKE CASIO hodinky, ktoré tam môžte nájsť v rôznych farebných prevedeniach, štýloch, či rôznej cenovej kategórie!

     Je to skvelý darček, ktorý by určite potešil aj mňa a môjho imaginárneho Feriho, ktorý nedokáže existovať bez toho, aby nevedel, koľko je hodín... A tak vám poviem ešte, že zajtra vyhlásim víťaza GIVEAWAY, pridávam vám Vianočnú PIESEŇ a prajem sladké sny noc pred kúzelným dňom, ako je Štedrý deň!


ENGLISH : Today I am here again! The days slowly go on and I do not have enough time to realize that Christmas is starting just about few hours... The Christmas spirit somehow dissapeared. It is kinda weird for myself and that also said by best friend ANDREA, who knows me as she knows her own old socks! Today is the day before the fateful day, I am trying to get back to the atmosphere... I did not have much time to bake today, I also did not have much time to pack my gifts... Today I also went shopping some last trifles, which will be unpacked by someone under the tree tomorrow. There are some things at the last moment, but that is my life - live, till you can live and shop, till it is possible! And when we are talking about the gifts at the last moment and generally about shopping, I have met some people, a lot of people, who bought their last minutes gifts by the internet. Today I have here for you one amazing tip for eshop, whose delivery is truly fast and if you forget about your soulmate, or about anyone in your surroundings, the watches are always the best choice to give. So practical and also so pretty. The internet watch store TIMESTORE has a wide selection of different women and men watches and brands, which you can think of. I decided to adress this article to the ideas for gifts for couples, who likes to buy the similar stuff, which match together - the sweaters, the t-shirts, the socks... Thistime it can be the WOMAN and MAN CASIO watches, which you can find there in the different color, styles, or for different prices!

     It is truly amazing gift, which I also would like to give to me and my imaginary boyfriend Fero, who can not exist without knowing the right time... And so I also have to say you, that I will share the winner of the GIVEAWAY tomorrow, I also add the Christmas SONG and I wish you the sweet dreams the night before the day like Christmas Eve!

       
ON THE PHOTOS : ERIKA K., JIŘÍ S.
PHOTOS BY : KEJMY.

2 Comments

  1. Krásne hodinky, najmä v striebornej :)

    ReplyDelete
  2. Naozaj čarovný darček (: Asi viem, čo nám s priateľom kúpim na Valentína (:

    Stel Her Beauty

    ReplyDelete