through all my make believe, there's some reality, in your reflection there's much more than you see!

     Moje krehké srdce po rozkvitnutej záhrade plnej pestrofarebných kvetov. Po zeleni, ktorá po jarnom daždi nádherne vonia a rannou rosou sa trbliecu steblá trávy v nežných lúčoch slnka. Šume lístia na košatých stromoch, na ktorých konároch sedia vtáci a ľúbezne štebotajú a spievajú piesne lásky, pokoja a nehy... Tužim po krásnej jari vo vlastnej záhrade, uprostred ktorej sa týči prekrásny presklenno-drevený altánok ako zámok pre princeznú. Obmotaký tŕnistými ružami, ktorých vôňa sa rozlieha až do najhlbších častí ľudskej duše a otvára nežnosť a lásku v každej z nás. Každej žene, ktorá túži po láskavých dotykoch, hlbokých pohľadoch do očí citlivej duše, v ktorej vidí svoju minulosť, prítomnosť aj budúcnosť. Do duše, ktorá ju zahrnie pocitom istoty, pocitom večného zabudnutia na reálny svet za vysokým plotom rozkvitnutej záhrady...

     Áno, túžim po hrejivom objatí v tesnom zovretí otvorenej náruče, čakajúcej na nežné vzplanutie lásky. Takom, ktoré by ma zaviedlo do sveta večného šťastia a dobra. No miesto toho dostávam facky reality, ktorá životu krehkej ušľachtilej duše nedáva dýchať... Nevadí mi to, snažím sa každý deň kráčať so vztýčenou hlavou, ktorá je plná snov, túžieb a viery, že tento svet raz bude tak dobrý, ako si ho ilúzia mojej kreatívnej mysle vysnívala. A tak vám píšem tieto slová, pridávam jednu z krásnych piesní a prajem vám, aby ste svoje dni strávili šťastnými chvíľami plnými pozitívneho myslenia a lásky!


ENGLISH : My tender heart longs for a flowery garden full of colorful flowers. For greenery, which smells wonderful after the spring rain and the morning dew sparkling on the stalks of the grass in the soft sunlight. For the rustle of leaves on the bushy trees, and the birds singing the lovely songs of love, calmness, and tenderness on the twigs... I long for a beautiful spring in my own garden, with the beautiful wooden arbor in the middle of it, the arbor like a castle for the princess. Wrapped with the thorny roses, which scent reverberates to the deepest parts of a human soul and opens the tenderness and love in every woman. In every woman, who longs for the kind touches, the deep looking into the eyes of the sensitive soul, ich which you see your past, presence and the future. Into the soul, which will cover you surround with the feeling of safety, the feeling of eternal oblivion of the reals world behind the high fence of the flowery garden...

     Yes, I long for a warm hug in the tight grip of open arms waiting for the tender flare of love. For the one which will bring me to the world of eternal happiness and goodness. But instead of I get just the slaps of reality, which just not let the breath to the tender and generous soul... It doesn't matter, I just try to walk through every day with my head up, which is full of dreams, desires, and faith that this world is good one day, as the illusion I dreamed for in my mind. And so I am writing you this words, I am adding you one of the most beautiful songs I know, and I wish you to spend your days with the happy moments full of positive thinking and love!

HAT - EBAY / EARRINGS - KEJMY TATRANSKA DESIGN / TURTLENECK, PANTS - F&F / TRENCHCOAT, HEELS - BONPRIX  

ON THE PHOTOS : Kejmy Tatranská / @lady_kejmy
PHOTOS BY : Jakub Gráf  / @zahorizont

2 Comments

 1. Neviem ako to robíš, že sa v tvojich textoch skoro vždy nájdem! :D Úplne ťa chápem a želám si presne to isté. A fotky? Spolu s outfitom skvelé ako vždy :)

  THE EFFLORESCENCE GIRL

  ReplyDelete
  Replies
  1. to netuším ani ja, ale nesmierne ma teší, že tu niekto rozmýšľa podobne, pretože som rada, že v tom nie som sama! :D. a ďakujem veľmi pekne a verím, že sa ti to splní! stačí v to úprimne veriť! :).
   a jéj, ďakujem a určite aj najšikovnejší fotograf ďakujem tiež! ♥.

   Delete